Sensoplastyka®

Sensoplastyka®

SENSOPLASTYKA®

EKOLOGICZNE, KOLOROWE, PACHNĄCE

Warsztaty dla dzieci

Będziemy bawić się kolorowym makaronem, sypać, mieszać, lać, lepić, malować, ugniatać pachnące ciastoliny, smakować, wąchać, a przede wszystkim kreatywnie się brudzić !!!

  • Odkryjemy świat nowych smaków i zapachów!
  • Będziemy poznawać różne faktury, tekstury oraz całą paletę barw!
  • Pobudzać dzieci do rozwoju poprzez stymulację wszystkich zmysłów!
  • Wspierać umiejętności motoryki małej i dużej!

Najważniejszy na zajęciach jest proces twórczy, a nie efekty, czyli gotowa praca. Nie stosujemy gotowych planów działań, nie podajemy instrukcji tylko wspieramy kreatywność oraz pomysłowość dzieci, dajemy sobie czas oraz nie wydajemy poleceń.
Podczas zajęć dzieci będą mogły czerpać satysfakcję z kreatywnego działania, doświadczać sukcesów w realizacji swoich pomysłów.

Podczas warsztatów Sensoplastyka® wykorzystujemy materiały plastyczne, które uczestnicy samodzielnie przygotowują wyłącznie z produktów spożywczych. Dzięki temu mamy pewność, że użyte materiały są bezpieczne dla dzieci.

Istotnym aspektem zajęć jest nie używanie odzieży ochronnej tj. fartuchów, dlatego prosimy o zabranie ubrań na zmianę dla dzieci i opiekunów.

Zajęcia Sensoplastyka® prowadzi certyfikowany Trener 1 stopnia Anna Kosmala.

Koszt warsztatów 25 zł/os.

Zainteresowanych organizacją warsztatów Sensoplastyka® w przedszkolu, szkole, klubiku dla dzieci zapraszamy do kontaktu.

Tel. 606-221-109, email: kuferekniespodzianek@gmail.com

Fajne? Możesz się tym podzielić